Click on the slide!

INSA TURBO SAHARA je pneumatika určená pre terénne vozidlá, offroad, SUV a 4x4.

Click on the slide!

SPECIAL TRUCK je typ offroad pneu s ultra vysokou trakciou, a je určená napríklad pre závody.

Frontpage Slideshow (version 2.0.0) - Copyright © 2006-2008 by JoomlaWorks

Ponuka

Offroad pneu

Nové produkty

Please wait while JT SlideShow is loading images...
Insa 4x4Insa All TerrainInsa Confort GripInsa DakarInsa Extremme EditionInsa MountainInsa No limits EditionInsa Offroad EditionInsa On Road EditionInsa RangerInsa SagraInsa SaharaInsa Sahara CompetitionInsa Special TrackInsa TcInsa TM S244Insa Traction Track
História

INSA TURBO je rodinná spoločnosť s obrovským obchodným duchom, ktorá ponúka kompletné  riešenia vo svete pneumatík, uspokojujúcich potreby všetkých našich používateľov, zákazníkov, partnerov a dodávateľov a snažiaca sa poskytnúť vrcholnú kvalitu.

INSA TURBO začala vyrábať renovované pneumatiky v roku 1988 a po rokoch rastu a medzinárodného rozširovania, sme dosiahli dennú kapacita výroby 3000 ks, pri používaní najpokročilejších technológia výroby, ktoré sú dostupné.

V INSA TURBO máme moderné zariadenia, strategicky distribuované po celej zemi. V našej centrálnej továrni, na našom vlastnom 2-tisíc štvorcových metrov veľkom priemyslnom areáli, máme priestor a infraštruktúru potrebnú na uspokojenie potrieb našich zákazníkov.

 

Pôsobenie na medzinárodných trhoch

Všetko toto nám dovoľuje udržiavať silnú pozíciu v trhoch ako USA, Kanada,  južná a stredná  Amerika, Karibik, Stredný východ,  niektoré ázijské a africké krajiny a predovšetkým Európa.

V INSA TURBO pri výrobe renonovaných pneumatík ponúkame ekologické, bezpečné a ekonomické riešenia, pretože šetríme energiu a vyhýbame sa znečisťovaniu. Pneumatika, ktorá neprejde naším analytickým procesom, je považovaná za nevhodná pre znovuvyužitie, je zomletá na základnú surovinu. Tentomateriál je potom zase použítý pri výrobe nových pneumatík, rovnako ako bezpečnostné dlažbové kocky pre detské ihriská, atď.

Naše pneumatiky zodpovedajú najprísnejšíe medzinárodné normy pre kvalitu a bezpečnosť.

 

Sme držiteľom nasledovných certifikátov:

1. ISO 9001:2000

2. Medzinárodné osvedčenie o akosti

3. Certifikát vydaný dopravnými inšpektorátmi pre USA a Kanadu

4. Certifikát INSIA

5. Certifikát vydaný Ministerstvom Dopravy

 

V súťaži s vedúcimi výrobcami vyrábajúcimi renovované pneumatiky, je naša kvalita zaručovaná oceneniami, ktorú sme získali v prestížnej ARA súťaži v USA v roku 1994.