Novinka
GPRS server podpora GSM Diaľkový ovládač pre garážové brány otvárač (Quad band Určený),

GPRS server podpora GSM Diaľkový ovládač pre garážové brány otvárač (Quad band Určený),

w109

€52.75

-13.19

€65.94

-20 %

Nový produkt

GSM-KEY-AC200 Pre garážové brány otvárač a posuvné brány otvárač

Táto doska je pracovná frekvencia: QUAD BAND 850/900/1800/1900

GPRS SERVER SUPPORT

Čo je GSM-KEY?

GSM-KEY Systému je pokročilý bezpečnostný systém, ktorý je založený na mobilnej siete GSM-KEY systém pracuje s ID Volajúceho, a keď povoliť číslo hovory, systém rozpozná volajúceho a otvorte bránu, Kým sa hovor ako hovor nebude stáť nič. V reálnom čase a interaktívne ovládanie Normálne telefónne číslo, pamäť na 200 čísel Špeciálne telefónne číslo pamäť až 100 čísel, Alarm, telefónne čísla je až 5 čísel, na ktoré chcete Uložiť telefónne volanie historické údaje až do 100 počet 1 kanály 250V 10A 50 Hz kontakty relé Pracuje s GSM telefóny Prevádzková teplota (-25 .. +60 °C) Relé pracuje takmer každý spotrebič Malé pohotovostnom režime napájania ( Relé pamäti po výpadku Voliteľné heslo, aby sa systém na bezpečnostný prevádzkový režim. Diaľkové zmeniť Heslo Dve prevádzkový režim voliteľné ( diaľkové nastavenie s GSM telefóny), Jedno relé je woking s telefónne volanie Príkazy môže pridané GSM-telefónne číslo pre pripravené príkazy Pracovné napätie je na AC220V ( Ak chcete pracovať na iné napätie ,ktoré by ste mali dajte nám vedieť, pokiaľ ste vašu objednávku,a naše bežné napätie je AC220V )

Ako to funguje?

GSM-KĽÚČ obsahuje profesionálne priemyselné použitie GSM motor, ktorý prijíma hovory v jeho SIM číslo, ako akékoľvek bežné GSM telefón. Musíte použiť akýkoľvek subjekt, ktorý pôsobí v 900/1800 Mhz pásma, ktoré je štandardom vo väčšine zo sveta, Len ak chcete uviesť príklad, ak vaša SIM má telefónne číslo 35674564, že je číslo, ktoré máte volať na otvorenie brány.GSM-KĽÚČ má pamäť, do ktorej sa uloží počet ľudí enabled, ak chcete otvoriť svoje brány (až 200) Pri GSM-KĽÚČ dostane výzvu, sa budú kontrolovať volá číslo, a ak je číslo v zozname máte pripravené bude chcete hovor odmietnuť a otvorte bránu.

To funguje s akýmkoľvek elektrické brány?

Áno. Všetky elektrické brány majú tlačidlo, ktoré sa používa na ich otvorenie. GSM-KĽÚČ má relé, ktorého kontaktné musí byť pripojený k oopening tlačidlo. Vlastne to tlačí tlačidlo na svoje miesto.

Ma to bude stáť čokoľvek, aby používať svoj telefón otvoriť svoje brány?

GSM-KEY nemá prijať hovor, jednoducho kontroly ID volajúceho. Vaša sieť musí odoslať ID volajúceho inak GSM-KEY nebude fungovať. Zvyčajne prevádzkovatelia nemajú starosti, kým hovor prijmete, tak to nebude stáť nič, na otvorenie brány s GSM-KEY.

Samozrejme musíte mať aktívne SIM vnútri, a to môže mať mesačný poplatok bez ohľadu na hovory.

Skontrolujte, či vaše miestne prevádzkovateľov týchto informácií.

Aká je maximálna pracovná vzdialenosť?

GSM-KEY nemá obmedzenia ako normálny diaľkové ovládanie. Používanie mobilného telefónu, môžete otvoriť z veľmi ďaleko, dokonca aj z iného mesta!

Je to naozaj výhodné, aby sa dospelo v prednej časti domu pri bráne je už otvorené, bez toho aby museli čakať v strede cesty.

Ako môžem zapnúť rôzne telefónne čísla otvoriť svoje brány?

Ak chcete uložiť číslo, môžete jednoducho poslať SMS, že začne s hesla, GSM-KEY, uvedie telefónne číslo, na ktoré chcete zapnúť, a jeho pozíciu v zozname.

Čísla sú uložené v GSM-TLAČIDLO pamäte a nie na SIM karte. To zabraňuje niekto z vybratie SIM, ak chcete prekopírovať všetky čísla do mobilného telefónu.

Len ten, kto pozná heslo môžete vložiť alebo odstrániť povolené telefónne čísla.

Pre rýchlejšiu prevádzku si môžete objednať od nás špeciálny Softvér na pripojenie GSM-KĽÚČ k POČÍTAČU a vstupné čísla.

Koľko jednotlivé telefóny sa môžu otvoriť svoje brány?

GSM-KEY akceptuje až 200 plný čísla,V ďalších 40 špeciálne telefónne čísla sú k dispozícii, ktoré umožňujú vstup do budovy v čase a dni v týždni..

Čo ešte treba okrem GSM-KEY?

Potrebujete iba platná SIM karta. Inštalácia GSM-KĽÚČ, vložte SIM, program povolené čísla a ste pripravení ísť.

Je to ťažké nainštalovať?

Budete musieť pripojiť 2 vodiče, ktoré pochádzajú z krabice súbežne s Gate stlačte tlačidlo.

Zariadenie pripojte k napájaciemu ( 230V 20VA), vložte SIM a štart programovania čísla (12 čísel môže byť naprogramovaný len s jednou SMS).

Inštalácia GSM-KĽÚČ je jednoduché pre každého, s dostatočne technické zručnosti.

GSM-KĽÚČ USB Program adaptér do PC Software:

GSM-TLAČIDLO, PC Software:

GSM-KEY Iphone a Android Softvér

(po objednať zariadenie ,tu si môžete stiahnuť softwafe od našej firmy stránky)

Magnetické Mount GSM Anténa (Voliteľné časti)

Voliteľné mimo inštaláciu antény (môžete objednať oddelene)

Štítky: dvere radič, gsm garážové brány otvárač, gsm dvere otvárač, Lacné dvere radič, Vysoko Kvalitný gsm garážové brány otvárač, Čína gsm dvere otvárač Dodávateľov

Číslo Modelu GSM-KEY-AC200
Názov Značky HUOBEI

Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Súvisiace produkty