Novinka
Digitálny Displej Led 6V alebo 12V 24V 6A 8A PWM DC Motor Rýchlosť Radiča Variabilná Rýchlosť Regulátora Doprava Zadarmo

Digitálny Displej Led 6V alebo 12V 24V 6A 8A PWM DC Motor Rýchlosť Radiča Variabilná Rýchlosť Regulátora Doprava Zadarmo

w1246

€7.00

-1.23

€8.23

-14 %

Nový produkt

Funkcie:

• CCM5D DC Motor Rýchlosti Regulátor ovláda rýchlosť DC motor úpravou Pulz-Šírka-Modulované (PWM).

• Veľké 0.56 palcový 3-miestny LED displej počet umožňuje prezeranie pod väčšina nepriaznivých podmienkach.

• Displej rozsahu 3-miestny LED displej je "000"-"100". ( Napríklad, zobrazí "60", to znamená, že PWM výstup pracovný cyklus je 60% )

• Vstupné napätie rozsah je 6V-30V DC

• PWM frekvencia 16kHz

• Nastaviteľná rýchlosť rozsah je 0%-100%.

• Vhodné pre JEDNOSMERNÝ motor (alebo DC zaťaženie) v 5A, Špičkový prúd 8A.

• Začleniť zatlačte tlačidlo. Push zatvorené, a potom stlačte open.

• Položka veľkosť: 3.1*1.6*0.9 palcov.

• Čistá hmotnosť: 2.1 oz

Prevádzkové inštrukcie:

UPOZORNENIE:

Pred pokusom o drôt radič, skontrolujte, či je vypnuté napájanie.

NIE ZADNEJ STRANE POSTIVE A NEGATÍVNE ENERGIE ZAŤAŽENIE.TENTO WILLDAMAGE REGULÁTORA.

AK CHCETE ZMENIŤ MOTOROVÝCH SMER, VÝMENNÝ POZITÍVNE A NEGATÍVNE VODIČOV MOTOROVÝCH VOZIDIEL.

1. Pripojte vodiče pozrite si časť "zapojenia".

2. Zapnite a nastavte potenciometer.

3. LED displej zobrazuje PWM výstup pracovný cyklus.

4. Zatlačte tlačidlo regulátora uzavreté, push to znovu, regulátor otvorené.

Package Vrátane:

1 x DC Motor Regulátora Otáčok

Čo je PWM?

Pulzne šírková modulácia (PWM) je modulačná technika použitá na kódovanie správ do pulzujúca signál. Hoci tento modulačná technika môže byť použitá na kódovanie informácie pre prenos, jeho hlavné použitie je na umožňujú kontrolu elektrickej energie dodávanej do elektrických zariadení, najmä na inerciálne zaťaženie, ako sú motory.

Priemerná hodnota napätia (a aktuálnych) kŕmenie záťaže sa ovláda otáčaním prepínača medzi ponukou a zaťaženie a vypnutie v rýchlom tempe. Čím dlhšie je prepínač v porovnaní s mimo obdobia, vyšší celkový výkon dodávaný záťaž.

V PWM frekvencia spínania musí byť oveľa vyššia, než to, čo by malo vplyv na zaťaženie (zariadenie, ktoré využíva silu), čo znamená, že výsledný priebeh vnímajú záťaž musí byť hladké, ako je to možné. Zvyčajne zapínanie je potrebné urobiť niekoľkokrát za minútu v elektrickom sporáku, 120 Hz lampa stmievač, z niekoľkých kilohertz (kHz) na desiatky kHz pre motorové jednotky a aj do desiatok alebo stoviek kHz v zosilňovače zvuku a napájania počítača dodávky.

Pojem pracovný cyklus popisuje podiel " na "čas na pravidelný interval alebo "obdobie" čas; nízky pracovný cyklus zodpovedá nízkej spotreby energie, pretože je vypnuté napájanie väčšinu času. Pracovný cyklus je vyjadrená v%, 100%, že je plne na.

Hlavnou výhodou PWM je, že straty energie v spínacie zariadenia je na veľmi nízkej úrovni. Keď je spínač vypnutý, nie je prakticky žiadna aktuálna, a keď je zapnutý a moc je prevedené na zaťaženie, nie je takmer žiadny úbytok napätia na switch. Straty energie, je súčinom napätia a prúdu, je teda v oboch prípadoch nulový. PWM tiež pracuje dobre s digitálne ovládacie prvky, ktoré z dôvodu ich on/off prírody, môžete ľahko nastaviť potrebný pracovný cyklus.

Štítky: Displej Rada, regulátor výrobca, vitríny modely áut, Lacné doske displeja, Vysoká Kvalita regulátor výrobca, Čína vitríny, modely áut Dodávateľov

Typ Motora DC Motor
Názov Značky PanLongIC
Číslo Modelu CCM5D

Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Súvisiace produkty