Drôt bezdrôtový pre sony CCD HD LED auto zadná kamera cúvanie parkovanie pomoc pre Chery A3 hatchback A1 tiggo 5 QQ 3 E3 FULWIN2

w25

€11.93

-2.49

€14.42

-17 %

Nový produkt

(Láskavo Poznámka: vzhľadom na naše produkty spoločnosti sú neustále aktualizujú, keď chip na upgrade, sprievodca linka môže byť trochu iná ,nemáme špeciálne upozornenia ho ,budeme aktualizovať rýchlo našich popis rovnaký ako inovovaný výrobok . samozrejme ,môže kupujúci kontaktu s predávajúcim, a dostanete novú správu, než si kúpite. .)

Špeciálne Auto Zozadu na zadnej strane záložný Fotoaparát pre Chery A3 hatchback A1 tiggo 5 QQ E3 FULWIN2 V rôznych krajinách, modely áut, môžu byť finančné skontrolujte Prosím vaše auto pôvodné vyhradené fotoaparát veľkosť pozície, než si kúpite ,vďaka. Možno zopár z krajiny kamery sú rôzne. Tam sú 3 štýly pre tento fotoaparát(black /white/ s LED) Si môžete vybrať CCD/ccd s LED/SONY ccd kamerou a drôtové/bezdrôtové camear , do poľa názov, popis,len "LED" slov je s LED fotoaparátu , ak potrebujete s led pre sony ccd čip ,prosím, vyberte možnosť kamera Sony ccd možnosť.a nechať správu, ktorú si chcete fotoaparát s LED. Pre bezdrôtové cam era , zašleme fotoaparát podľa nášho zoznamu v prípade, že Zákazníci nemajú žiadne špeciálne požiadavky. ak máte dobré nápady ,prosím zanechať správu k nám,vďaka . (napríklad:som neeed čierne puzdro) pre Sony CCD kamera bez LED o v mame b ox skrátený popis:

"B" ----black shell "W" ----biela jasnosť shell

O s LED fotoaparátu:

Style1: "B" ----black shell

style2:biela jasnosť shell

3.S LED

Kábel ako je uvedené nižšie (6m AV kábel ako predvolené)

(to je predvolená hodnota)

Ak potrebujete ,môžete si nechať správu na nás ,len možné odosielať z Číny ,nie je Možné vybrať pre ruských a AMERICKÝCH zásielky)

pre bezdrôtový Vysielač, prijímač zobrazuje

1,ak pripojíte normálne monitor 4.3 /5" ,DVD wihtout trigg er linky ,prosím, zvoľte túto

2,keď pripojíte prenosný GPS pre ,konektor 2,5 mm

DÔLEŽITÁ POZNÁMKA: ak sa pripojíte 7" monitor alebo DVd s cúvaní spustenie linky.prosím musieť kúpiť bezdrôtový recei ver so spúšťou line,a prosím, aby

th e modrá čiara je ACC zvrátiť priority line

Pripojenie:

Bežné problémy a riešenia( odpovedia na vaše otázky:)

( 1) Môže tento fotoaparát nainštalovať na r earview zrkadlo záznamník ?

NIE, to nemôže ,Zvyčajne to môžete pripojiť monitor TFT, zrkadlo monitor,RCA DVD ,ale nemôže podporovať akýkoľvek Ovládač nahrávač .

(2) Môžete fotoaparát fit moje auto ?

V rôznych krajinách, modely áut, môžu byť finančné skontrolujte Prosím vaše auto špz svetlo kryt batožinového priestoru alebo ručne veľkosť, než si kúpite ,vďaka.Možno zopár z krajiny kamery sú rôzne.

(3)Vykonajte kamery majú referenčnej čiare?

tam je odkaz líniu ako predvolené pre zadnú kameru

(4)O video line, je AV alebo AVIN(2,5 mm) pre prenosné?

AV je predvolené,ak potrebujete AVIN ,prosím zanechať správu, postupujte podľa vašej objednávky(iba podpora Zásielky z Číny ).

(5) .Prečo obraz došlo jitter, úvodná obrazovka, rušenie,nestabilný, Čiernej a bielej farby, keď sa obrátite?

1) obrázok stáva čiernej a bielej farbe len preto, že si kúpiť nesprávny TV systém. Tento fotoaparát postavený v NTSC systém ako predvolené,

ak váš monitor PAL systém, bude ukázal, jitter , Čiernej a bielej farbe.

Riešenie:

a. Prosím nastaviť GPS TV systém tak, ako je automatické po prvé, keď používate, potom sa uvidí, či to ešte je možné nastaviť systém.

Pretože existuje mnoho monitor s 2 systém na trhu, je možné nastaviť. Ale niektoré staré-typ GPS nemožno nastaviť. Takže prosím, vybrať správny systém na uchytenie fotoaparátu.

b. Prosím, musí skontrolujte správne pripojenie kábla inštalácie.

c. Ak vyššie uvedených riešení stále nie je problém, spýtajte sa, prosím, miestneho profesionálneho auto personál o pomoc.

2) T on obrázok došlo jitter, úvodná obrazovka , unstable len preto, že

napätie je nižšie ako navrhujeme.

Riešenie:

Odlišné miesto a pomocou-situácia sa vyskytli niektoré z auta výstupné napätie je iný. Auto cúvanie nie je napájaný DC,

to sa pridať Pulzný signál rušiť , tak to bude nestabilná .Preto vám navrhujeme potrebujete skontrolujte napätie, či ako 12V,alebo prosím pridajte odkladu použitie.

(6)naše auto si video a napájací kábel,Môžete použiť to, keď som kúpiť tento fotoaparát?

Áno, je možné, že podpora RCA konektor. Ale odporúčame vám nepoužívajte sami seba potom, kábel, pretože linka môže byť starnutia a definované rôzne .

7 .Ako nainštalovať?

a. Pre univerzálny fotoaparát, to inštaluje cez 2 skrutky a b ackrest alebo .to môže opraviť v blízkosti umiestnenie l icense p neskoro l únik .

b. Pre špecializované fotoaparát , nainštaluje v l icense p neskoro l únik priamo. Odporúčame vám nainštalovať kamery v odbornej c ar zmene a kozmetika Všetky žetóny popis nižšie uvedené nižšie CCD kamera je obrázok zobrazený CCD kamera je vysoká jasné, lepšiu kvalitu než Farebný CMOS andCMD

POZNÁMKY: Nočné videnie je len v prípade narazenia lampa, Obraz pochádza z reálneho nahrávanie Videa . Ako nainštalovať : Špecifikácia:CCD čipy popis Špecifikácia: Obrázok Senzory 1/3"Color CCD (predvolené, ak chcete byť odoslať)

1/3" pre CCDSon y farebný TV Systém NTSC/PAL(NTSC ako predvolené,Ak chcete, Pal systém, to len byť odosielané z Číny, a prosím zanechať správu) Efektívnych Pixelov 720X480/720 x 576 728X582/728x512 Snímanie Priestoru (mm) 3,3 x 2.6 3.3 x 2.6 Rozlíšenie (TV Riadkov) 520 600 Minimálne osvetlenie 0.1 Lux / F1.2 s lED 0.01 Lux/F1.2 Horizontálna Synchronizácia.Frekvencia 15.625 KHZ 15.625 KHZ Vertikálna Synchronizácia.Frekvencia 50 HZ 50 HZ Video Výstup 1.0 Vp-P75 Ohm 1.0 Vp-P75 Ohm AGC Auto Auto BLC Auto Auto Nočné Videnie áno Áno Hodnotenia IP IP67~68 ip67~68 S/N pomer Lepšie než 48dB Lepšie než 48dB Objektív F=1.8 F=1.8 Objektív Uhol (Stup.) široký uhol Aktuálna Spotreba (mA) 85~115 Napájania (DC V) 12V 12V Prevádzková Teplota (Deg.C) - 20~+75(RH95% Max.) - 20~+75(RH95% Max.) Skladovanie Temperatur(Deg.C) -40 až+85(RH95% Max.) -40 až+85(RH95% Max.) Package zahrnuté:

Štítky: fotoaparát vnútorné, fotoaparát core, fotoaparát pcb, Lacný fotoaparát vnútorné, Vysoko Kvalitný fotoaparát core, Čína fotoaparát pcb Dodávateľov

Napätie 12V
Typ Alarmu Príslušenstvo,Vozidlo Zálohy Kamery
drôt/wireless možnosti
Druh Materiálu ABS
Veľkosť na základe našich obrázok
na sklade Áno
senzor CCD HD farba
Auto, Aby
Objektív Materiál Sklo
Dĺžka Video Kábla 6M
bezdrôtové kamery farby pošleme vám ho podľa našich zásob, ak žiadne požiadavky
Drôt alebo Bezdrôtové Drôt,Bezdrôtové
Shell Materiál Plastové
Názov Značky HUIMU
Nepremokavé Áno
TV systém PAL/NTSC(NTSC je predvolené)

Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Súvisiace produkty