Zľava Cena 1pcs 2.4 G wirelss DMX512 radič,bezdrôtové konzoly Bezdrôtový DJ Diaľkové ovládanie pre led pohyblivé hlavy svetla

w2

€40.39

--2.48

€37.91

--7 %

Nový produkt

Tento produkt prijať globálne otváranie 2.4 G ISM frekvencia časti bez súhlasu obmedzeným

Vysoká účinnosť GFSK modulovať,komunikačný dizajn je 126 kanály skákanie frenquecy,vysoká anti-zaseknutiu schopnosť .

Aplikácia:

Etapa osvetlenie,Disko hala,Veľká literatúra výkon,Telocvičňa osvetlenie,Dočasné fáze výkonu,Mesto systém osvetlenia,TV stanice,Konferenčné centrum,profesionálne showplace,Téma park ,Bar osvetlenie a tak ďalej.

1:Breif úvod:

Je to istý druh Bezdrôtový DMX Regulátor (Signál Emisie) na prijatie DMX signálu z DMX konzoly a vyslať signál na iný Bezdrôtový DMX Regulátor (Signál Prijatí) ovládať zariadenie v DMX signálu.

2:Špecifikácia:

Názov modelu:2.4 GWireless DMX Regulátor

Vstupné Napájanie:9V/500MA

Prenosová Vzdialenosť:400M (Prázdne miesto)

Pracovná Frekvencia:2400M~2431M(2.4 G ISM)

Vysielací Výkon:20DBM

3:Náčrt:

(1.) Anténa SMA Konektor

(2.) Jednosmerný (DC) vstup výstup

(3.) DMX signálu, svetelný indikátor

(4.) Bezdrôtové Diaľkové indikačné svetlo: Signálu Príjem (ČERVENÁ),Signál Emisie (Zelená)

(5.) Dip Prepínač, 1, kód Č. 1-Č. 4 pre nastavenie spojenia, adresa pre Príjem Signálu controller, keď viac ako 2ks sú pripojené (v reálnom čase, nastavenie je k dispozícii)

(6.) Dip Prepínač 2, kód Č. 1-Č. 5 sú pre nastavenie výberu na pracovné frekvencie, Č. 6 je Na Vypnutie signálu, príjem a intenzita emisií (O je pre signál emisií, OFF je pre príjem signálu reset musieť odrezať napájanie prvý) (v reálnom čase, nastavenie je k dispozícii)

4: prevádzkové pokyny:

(1.) Keď budete mať to, aby sa SIGNÁL EMISIÍ radič, DMX signálu, svetelný Indikátor (4) je ZELENÁ. INTENZITA EMISIÍ regulátor bude prijímať signál z DMX konzoly a uvoľňujú sa na to. Ak kontrolka (4) bliká, to je práca pre emisií.

(2.)Keď budete mať to, aby sa SINGAL DORUČENIA radič, DMX signálu, svetelný indikátor (4) je ČERVENÁ. SINGAL DORUČENIA regulátor bude prijímať signál z INTENZITA EMISIÍ radič a previesť ho DMX signálu pre ovládanie zariadení. Ak kontrolka (4) bliká, to je práca pre potvrdenie. Ak indikátor bliká, nepravidelne alebo bez flash, musíte nastaviť anténu anjel alebo skrátiť priestor medzi seba. Pri nastavovaní on-line, ČERVENÉ svetlo bude blikať raz, ak signál stále, to bude blikať; ak nie je signál, bude vypnutý. Čím kratšia vzdialenosť, tým rýchlejšie sa kontrolka bliká.

(3.)Keď Bezdrôtové DMX Regulátor nastaviť SIGNÁL EMISIÍ radič,DMX signálu indikátor (3) na displeji začne blikať, keď sa to dostane signál správne forme DMX konzol.

(4.) Pri viac ako 2ks Signál Doručenia radiče sú spojené, musíte nastaviť spojenie adresa na Dip Spínač 1 zákonníka Č. 1-Č. 4.

(5.) Signál prijatí alebo signál emisií režime musí byť nastavený.

(6.) Bezdrôtový DMX Regulátor môže pracovať na nasledujúcej frekvencie:

5. Pracovné prostredie a upozornenia:

(1.) Intenzita emisií radič a príjem signálu regulátora musí pracovať na rovnakej frekvencii a rovnakým adresa alebo zlyhá.

(2.) Keď je signál emisií radič a signál doručenia regulátor pracuje, anténa musí byť kolmo k regulátor tak ako nastaviť elektromagnetického poľa, aby sa uistite sa, že lepšie prenos signálu.

Štítky: DMX512, ovládanie mravec, dmx512 počítač radič, Lacné dmx512, Vysoká Kvalita kontroly mravec, Čína dmx512 počítač radič Dodávateľov

Pracovná Frekvencia 2.4 G ISM,126 kanálov
Vrátane poštovného 1pcs LCD vysielač
Rozmer 75X147X43 mm
Prijímať citlivé -94dBm
Vstupné Napätie 9-12VDC 300MA MIN
Komunikácia Vzdialenosť 400M viditeľné vzdialenosť
Štýl Mini
Max vysielací výkon sadzba 20dBm
Príležitosti Profesionálne Stage & DJ
Číslo Modelu TP-D23
Položka Druh Etapa Svetelný Efekt
DMX jedného terminálu 3PIN muž-žena zásuvky
Názov Značky GIGERTOP
Čistá Hmotnosť 360 g
Názov produktu DMX512 Bezdrôtový vysielač, prijímač

Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Súvisiace produkty