Novinka
16 ročník mosadz kolo prívesok nastavenie,vintage bronze prívesok základne nastavenie 1411012-3

16 ročník mosadz kolo prívesok nastavenie,vintage bronze prívesok základne nastavenie 1411012-3

w44

€2.88

Nový produkt

Zvážiť, ak chcete kúpiť viac v jednom doprava sa dostať viac,viac šetriť a dostať rýchlejšie dodanie služby!Radi by sme caculate všetky vaše jednotlivé objednávky suma umiestnená v rovnaký deň a automaticky ponúkame vám súvisiace podpora politiky.Jediné, čo musíte urobiť, je umiestniť všetky vaše objednávky v ten istý deň, tak, že sme mohli loď ich v rovnaký deň príliš!

Vitajte na Lancelot Pro. DIY Módy!

Sme ponúkať svoj vlastný spôsob jedinečný štýl šperky. Príďte a vytvorte si svoj vlastný módny štýl s Lancelot Pro. DIY Módne šperky komponentov!

16 ročník mosadz kolo prívesok nastavenie,vintage bronze prívesok base setting1411012-3

ξ¤ζξ¤ζξ¤ζξ¤ζξ¤ζξ¤ζξ¤ζξ¤ζξ¤ζξ¤ζξ¤ζξ¤ζξ¤ζξ¤ζξ¤ζξ¤ζξ¤ζξ¤ζξ¤ζξ¤ζξ¤ζξ¤ζξ¤ζξ¤ζξ¤ζ ξ¤ζ ξ¤ζ ξ¤ζ ξ¤ζ ξ¤ζ ξ¤ζ ξ¤ζ ξ¤ζ ξ¤ζ ξ¤ζ ξ¤ζ

O Dopravu Zadarmo

Výrobky, s dopravou Zdarma nálepky užite si nulové náklady na dopravu pre určité okres vrátane produktov v opis. Zvyčajne ponúkame medzinárodnú leteckú poštu Zadarmo Doprava a váš balíček dorazí do 15-30 dní boli odoslané . Prosím, nenechajte ponuku, ak nie ste schopní prijať naše prepravné politiky. Alebo si prosím vyberte Urýchlilo Dopravu, Štandardná Doprava s možnosťou náklady.

Spätná väzba

Váš názor po nakupovanie, od nás je vítaná.

Ak nie ste spokojní so svojím nákupom od nás, prosím, neváhajte nás kontaktovať. Odpovieme vám do 24 hodín normálne. Ak máte akékoľvek sťažuje, týkajúce sa niečo o nás, prosím, kontaktujte nás pred odchodom negatívna spätná väzba. Sme ochotní ponúknuť žiadne riešenie. Prosím, nenechávajte žiadne negatívne alebo neutrálne spätnú väzbu bez komunikácie s nami. Veľká vďaka!

ξ¤ζξ¤ζξ¤ζξ¤ζξ¤ζξ¤ζξ¤ζξ¤ζξ¤ζξ¤ζξ¤ζξ¤ζξ¤ζξ¤ζξ¤ζξ¤ζξ¤ζξ¤ζξ¤ζξ¤ζξ¤ζξ¤ζξ¤ζξ¤ζξ¤ζ ξ¤ζ ξ¤ζ ξ¤ζ ξ¤ζ ξ¤ζ ξ¤ζ ξ¤ζ ξ¤ζ ξ¤ζ ξ¤ζ ξ¤ζ

Ako si Vybrať Spôsob Dopravy

Môžete si vybrať spôsob dopravy chcete pred platby. Existujú tri hlavné spôsoby dopravy na výber:

Urýchlilo Dopravu

Tento spôsob dopravy je najrýchlejší dostupný. Dodacie lehoty sú medzi 3 - 5 dní do všetkých hlavných destinácií. Náklady na dopravu sa líšia v závislosti od položky sa systém môže pomôcť vypočítať z nákladnej prepravy, keď sa rozhodnete urýchlilo dopravu.

Štandardná Doprava

Štandardné doručenie trvá trochu dlhšie, než sa urýchlilo dopravu, ale stojí menej. Dodacie lehoty sú medzi 6 - 8 dní do všetkých hlavných destinácií. Náklady na dopravu sa líšia v závislosti od položky sa systém môže pomôcť vypočítať z nákladnej prepravy, keď sa rozhodnete štandardná doprava.

Super Saver Doprava

Dodacie lehoty sú medzi 15 - 30 dní na všetkých hlavných destinácií. Hoci dodacia lehota je oveľa dlhší, prepravné náklady sú oveľa nižšie, ak je táto možnosť zvolená. Objednávky sledovanie nemusí byť vždy k dispozícii s Super Saver Doprava. Prosím berte túto skutočnosť do úvahy pri výbere tejto možnosti.

Vyššie dodanie odhady nemusia zahŕňať aby čas spracovania. Tovar bude zaslaný ASAP do 48 pracovných hodín po zaplatení je potvrdené.

ξ¤ζξ¤ζξ¤ζξ¤ζξ¤ζξ¤ζξ¤ζξ¤ζξ¤ζξ¤ζξ¤ζξ¤ζξ¤ζξ¤ζξ¤ζξ¤ζξ¤ζξ¤ζξ¤ζξ¤ζξ¤ζξ¤ζξ¤ζξ¤ζξ¤ζ ξ¤ζ ξ¤ζ ξ¤ζ ξ¤ζ ξ¤ζ ξ¤ζ ξ¤ζ ξ¤ζ ξ¤ζ ξ¤ζ ξ¤ζ

O Dropshipping s Lancelot Pro. DIY Móda

Lancelot Pro. DIY Fashion ponúka dropshipping služby, aby všetky zmluvné zákazníkov bez príplatku. Bez ohľadu na to, či ste sa plánuje vytvoriť všeobecné online obchod, alebo niečo trochu viac špecializované, budete môcť nájsť všetky zásoby, ktoré potrebujete na Lancelot Pro. DIY Módy. Žiadne nákladné zásoby, žiadne zložité online účtu systémy na správu, budeme robiť všetko.

Ak chcete spustiť dropshipping s Lancelot Pro. DIY Móda, spýtajte sa, prosím, na naše vlastné služby pre .Sme teraz ponúka extra-špeciálne sporenia a exkluzívne výhody Drop-prepravcov, ktorí sa spájajú VIP program, pre detaily-pozrite sa na náš takto:

Program Zliav

Členovia nášho dropshipping program bude dostávať štvrťročné zľavu, podľa grafu uvedené nižšie:

Štvrťročné Predaj

Zľava Zľava

$4,500

3%

$7,600

5%

Predaj>$10,800

7%

Predaj>$15,000

10%

Ak máte záujem o tento program, prosím, kontaktujte nás zaregistrujte sa a my vám osobne rukoväť vašej žiadosti!

Obmedzenia

1.Štvrťročné Bonus je k dispozícii len pre zákazníkov, ktorí sa pripojili .

2.Štvrťročné zľavy sa nevzťahujú na objem nákupov produktov, ktoré už majú špeciálne zľavy alebo akcie.

3.Štvrťročné zľavy môžu byť použité iba k budúcich nákupov v Lancelot Pro. DIY Móda, žiadne peňažné náhrady.

Štítky: prívesok, fľaša, prívesok šperky, prívesok oblasti, Lacné prívesok, fľaša, Vysoká Kvalita prívesok šperky, Čína prívesok sfére Dodávateľov

Kovy Typ Medi
Položka Priemer 1.6cm
Vlastnosti Produktu rám
Položka Výška 1.6cm
Položka Šírka 1.6cm
Názov Značky Pani Kultovým
Materiál kov
Položka Dĺžka 1.6cm
Položka Hmotnosť 14110123g
Položka Druh Šperky Zistenia
Šperky Zistenia Typ rám

Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Súvisiace produkty