Mini Auto GPS Tracker GSM Spy Diaľkový ovládač 9-40V odrezať Olej Výkon Vodotesný Sledovacie Zariadenie Vozidla GPS303G Hlas Monitor

w5893

€23.45

-10.65

€34.10

-31 %

Nový produkt

Highlights: 1.Nepremokavé IP66 úrovni,Je možné Podporu 9-40V napätie.

2.Vstavaný GSM, GPS anténu, kompaktný, elegantný vzhľad.

3.Podpora GPS a LBS (Location based service), dvojité sledovania riešenia.

4.Podpora SMS/GPRS/Siete Internet, prenos dát

5.Podpora konfigurovať nastavenia na diaľku

6.Nastaviť viacero funkcií zabezpečenia, sledovanie, monitorovanie dohľadu, tiesňové poplachy a riadenia v plnom rozsahu.

7.Cut off olej a výkon systému.

8.Funkcia Diaľkového ovládača. 9. Životnosť zadarmo Web App sledovania Prehľad: gps lokátor Pracuje na základe existujúcich GSM/GPRS a GPS satelitov, Nastaviť viacero funkcií zabezpečenia, sledovanie, monitorovanie dohľadu, tiesňové poplachy a riadenia. Tento produkt môžete vyhľadať a sledovať všetkých vzdialených cieľov pomocou SMS alebo internet. gps tracker auto Funkcia: GPS Tracker 1.Jedno Umiestnenie, Ak zavoláte si ju od autorizovaného telefónneho čísla, bude to zavesiť a správa reálnom čase a mieste 2.Auto sledovať priebežne, * Sledovať s obmedzeným krát na časový interval, * Sledovať s neobmedzeným krát na časový interval * Smart sledovať na čas a vzdialenosť interval 3.Medzníky update automaticky tracker bude aktualizovať pozície automaticky, ak chcete webovú platformu akonáhle vozidlo zmena v smere jazdy cez vopred nastaviť uhol hodnota na forme hladkej dráhe v súlade so skutočným road, táto funkcia je účinná iba v GPRS režime. 4.GPS drift potlačenie Táto funkcia je predvolene deaktivované. Údaje GPS sa zastaviť aktualizáciu, ak vozidlo nie je jazdy (ACC je VYPNUTÉ) a zemepisnú šírku a dĺžku vždy udržať rovnaké, a dáta GPS aktualizácie automaticky, keď vozidlo je v pohybe. 5.Presnú adresu, musíte nastaviť APN vašej miestnej siete GSM pre SIM kartu v tracker prvý pred použitím tejto funkcie. 6.Location based service (LBS) / Cell-ID Umiestnenie Ak tracker nemôže vytvoriť solídny GPS Fix, bude to vypočítať svoju polohu pomocou Cell-ID GSM umiestnenie, Poloha správy budú obsahovať GPS súradnice poslednej známej pozície, rovnako ako LAK kód, Zadanie LAC kód "Príručka Track" menu sledovania webu platforma www.gpstrackerxy.com bude vám umožní vidieť trackera aktuálnu polohu. 7. Hlas Monitor Poslať návod na zariadenie, prvý, potom zariadenie bude zase do režime monitora, teraz, ak chcete uskutočniť hovor na číslo SIM v prístroji, bude to vyzdvihnúť váš hovor automaticky a budete môcť sledovať hlas okolo prístroja! 8.Údaje Načítať zapisovanie do denníka Pri tracker strate zariadenia GSM signál, alebo pád off-line od GPRS, tracker sa prihlásiť na sledovanie polohy a upozornenia sa automaticky v SD kartu, na základe vopred stanovených podmienkach, keď GSM signál získať späť, všetky prípade upozornenia bude automaticky zaslaný do autorizovaného čísla alebo web platform (server), ale zaznamenávajú údaje sledovania by mal byť naložené na webovú platformu cez SMS príkaz 9.Dopredu tretích strán, správy 10.SIM karta Rovnováhu Dopytu 11.ACC pracuje alarm Tracker bude poslať "ACC na+latitude & zemepisná dĺžka" na autorizované čísla, keď detekuje zapaľovanie zapnuté, to znamená, že na vozidle boli začala; a tracker bude poslať "ACC off+latitude & zemepisná dĺžka" na autorizované čísla, keď je zapaľovanie vypnuté a ACC je mimo, to znamená, že vozidlá boli zastavené. 12.Rameno

Používateľ sa musí zastaviť motor, (ktorý je ACC je nižšie napätie).Posielanie SMS "rameno+heslo" keď sa zatvorili dvere a odišiel. Budete nastaviť rameno stav zlyhať, ak je motor zapnutý (ACC je vysoké napätie), bude odpoveď "nastaviť fail! pls vypnúť ACC" 13.Odzbrojenie Pod deaktiváciu režim, prístroj nebude alarm v prípade, ak sú dvere otvorené, snímač vibrated alebo motor je spustený. 14.Rozhodnúť, koľko krát poplašných správ 15.Funkcia Budíka

*Low battery alarm: Tracker pošle SMS "nízky stav batérie+zemepisná šírka/zemepisná dĺžka" na autorizované čísla 2 krát celkovo v 15 minút interval, keď napätie batérie bude asi 3.55 V.

*Externé vypnutie alarmu: Tracker pošle SMS "power alarm+latitude/longtitude" na autorizované čísla, každé 3 minúty, keď externého napájania odrezať.

*GPS blind Spot alert: Tracker zašle upozornenie SMS "bez gps+posledného platného zemepisná šírka/zemepisná dĺžka pred stratil signál"

*Geo-plot: Poslať SMS "rýchlosť+heslo+space+080" jednotky (predpokladajme, že rýchlosť je 80km/h), a to bude odpoveď "rýchlosť OK!". Ak cieľový pohyby presahujúce 80km/h, jednotka sa poslať SMS "rýchlosť+080!+ latitude & zemepisná dĺžka" na autorizované čísla ,bude to len poslať jednu SMS v 3 minút v SMS režime, keď prekročenia rýchlosti ; na siréna pípne 1 času, keď prekročenia rýchlosti 1 čas.

*Multi-area management

*Pohyb alarm:, Keď je jednotka zostane nehybne na mieste pre 3-10 minút príjem signálu GPS môže užívateľ poslať SMS"presunúť+heslo+space+0200" na tracker (Predpokladám, že oblasti v okruhu 200 metrov, podporuje 4-ciferné najviac. Jednotka: Meter). To bude odpoveď "presunúť OK". V prípade takéhoto pohybu (predvolená vzdialenosť 200 m), pošle SMS "Presunúť+ latitude & zemepisná dĺžka" na autorizované čísla v rozpätí 3 minút.

*Viac ako rýchlosť alarm: Poslať SMS "rýchlosť+heslo+space+080" jednotky (predpokladajme, že rýchlosť je 80km/h), a to bude odpoveď "rýchlosť OK!". Ak cieľový pohyby presahujúce 80km/h, jednotka sa poslať SMS "rýchlosť+080!+ latitude & zemepisná dĺžka" na autorizované čísla ,bude to len poslať jednu SMS v 3 minút v SMS režime, keď prekročenia rýchlosti ; na siréna pípne 1 času, keď prekročenia rýchlosti 1 čas.

Štítky: mini auto gps tracker, sledovacie zariadenie, auto gps tracker gsm, Lacné mini auto gps tracker, Vysoko Kvalitné sledovanie zariadenie, Čína auto gps tracker gsm Dodávateľov

Gps Modul Áno
Odrezať Olej Moc podpora
kapela 850/900/1800/1900Mhz
Nepremokavé IP66
Veľkosť Obrazovky Do 2 Palcov
Záruka Jeden rok
Výdrž Batérie 20 Až 29 Hodín
Špeciálne Funkcie Diaľkové Ovládanie
Názov Modelu GPS303G
Auto Napájanie 9V-40V
Sieť GSM/GPRS
Záložnej Batérie Zdaniteľná 3,7 V 500mAh Li-ion batéria
Položka Veľkosť 96*53*16 mm
Moc Von W
GPS Citlivosť -159dBm
Presnosť systému GPS 5m
Vlhkosť 5%--95%, nekondenzujúca
Názov Značky MiCODUS
GPS typ GPS Tracker

Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Súvisiace produkty