Novinka
Nový 10.1-palcový Digitalizátorom. Dotykový Panel sklo FPC-CY101S190-020 Tablet PC

Nový 10.1-palcový Digitalizátorom. Dotykový Panel sklo FPC-CY101S190-020 Tablet PC

w637

€9.38

--0.31

€9.07

--4 %

Nový produkt

Nový 10.1-palcový Digitalizátorom. Dotykový Panel sklo FPC-CY101S190-020 Tablet PC

Balenie obsahuje: 1 x Čierna dotykový displej

Kompatibilný Model:1 FPC-CY101S190-020

Zvláštne Upozornenie: Prosím, test normálne pred inštaláciou.

Ako dotykovej obrazovke sa môžu má rôzne konektor kábel pre rovnaký model. Prosím, otvorte svoje obrazovky ak chcete skontrolovať, či je kábel rovnaké ako na obrázku. Rôznych výrobných šarží. Produkt číslo dielu a LOGO nesmie byť v súlade s obrázkom. Sme jediná záruka kompatibility Balenia:

Zvyčajne sme pack naše produkty anti-statické tašky, bublina tašky, kvalitné obaly. A sľubujeme, že tu, ak si si to zle, pretože chudobných balík, bude to 100% naša zodpovednosť, a postaráme sa o to. A ako sa neskôr ukázalo, pre naše reponsibility, dostanete 100% peniaze späť, alebo bezplatné náhradné. Teplé Tip: Pretože Čína PRÍSPEVOK AIR MAIL je bezpečnosť, výkon, nízka a dlhá doba pre dodanie.Ak je váš balík je nad 200usd alebo potrebujete naliehavo, prosím, nenechajte si vybrať SG post a Čína Príspevok. Kontaktujte nás, ak si myslíte, prepravné náklady, je zle. Kvalita a Záruka: po Prvé, sme sa dostali všetky populárne telefónu doske, a všetky súvisiace skúšobné zariadenia na testovanie a uistite sa, že sú dobrej kvality, pretože vieme, že ak sa vám to podarí zlé, že bude náš problém. Poskytujeme záruku na všetky časti, ponúkame na predaj. Pokiaľ to nie je poškodený alebo znehodnotený po vás, poskytneme vám bezplatnú výmenu.

Štítky: Displej Panel, sklo tablet pc, Dotykový Displej, Lacné obrazovky panel, Vysoko Kvalitné sklo tablet pc, Čína dotykový displej Dodávateľov

Názov Značky HengChu
Kompatibilné Značky Univerzálny
Typ Obrazovky Kapacitný Displej
farba Čierna
Veľkosť Obrazovky 10~13 Palcov
Typ Produktu Tablet Dotykový Panel
Číslo Modelu FPC-CY101S190-020

Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Súvisiace produkty