Novinka
Pôvod Artcut Wentai Profesionálne Znamení Tvorby Softvéru pre Rezací Ploter Vinyl Rytec Fréza ARTCUT 2009 s 9 Jazykoch

Pôvod Artcut Wentai Profesionálne Znamení Tvorby Softvéru pre Rezací Ploter Vinyl Rytec Fréza ARTCUT 2009 s 9 Jazykoch

w6609

€20.60

Nový produkt

ARTCUT 2009 Vinyl Cutter Rezací Ploter Vinyl Znamení Tvorby Softvéru 9 Jazykoch Pôvodný softvér od Artcut Technology Co., S.r.o. K dispozícii pre Windows 95/98, Windows 2000, Windows XP ,Windows Vista a Okno 7. FUNKCIA ARTCUT softvér ponúka riešenie pre signmaking potrebné, od základných vinyl rezanie rozšírené, veľký formát tlače. Je to obsahovať aj vytváraní a nástroje na úpravu a jednoduché pre vás na dokončenie dizajn funkcie. Zahrnuté v Artcut, dizajn a rezanie program, sú také funkcie, ako je snímanie, čiernobiela a farebná snímka sledovanie, úplné znenie manipulácia,import / export súborov, viac undos a redos. To tiež zahŕňa priame ovládače;priemysel je populárny rezačky a plotre. Artcut softvér na disku, grafické disku a používateľská príručka sú v jednej krabici. Súbory .eps .plt, .dxf, .ai, .JPG a pod. môžu byť importované. Veľa port môže byť použité, napr. com, LPT, USB. A môžete uložiť nástroja ako súbory. Štyri jednotky dĺžky: mm.cm.m.palec. Deväť jazykov: angličtina, francúzština, nemčina, Japončina, španielčina, japončina, kórejčina, Russion,portugalčina a arabčina. Máme professinal technickú podporu tímu na všetkých predajných položiek. Dodanie: do USA, Ruska E-Paket, aby ostatné krajiny doporučene s sledovacie číslo. Keď je platba potvrdená, poštovné bude vykonaná do 1-2 pracovných dní. Môžeme upgradovať doprava do DHL/Fedex/EMS, ak potrebujete, prosím, kontaktujte nás. To trvá asi 7 až 15 pracovných dní, USA a Ruska. ak sa pre ostatných krajín, Prosím, skontrolujte nasledujúce odkazy:

Krajina

Cca. Dodacia Lehota

Veľká BRITÁNIA / Austrália

20-30 pracovných dní

Kanada / Španielsko / Francúzsko / Western Euro

25-40 pracovných dní

Taliansko / Nemecko / Iné

25-45 pracovných dní V nepravdepodobnom prípade, že návrat je žiadosť, Môžeme prijať návratky do 60 dní po kupujúci obdrží to. Všetky hlásenia musia obsahovať originálne položky nepoškodený, v re-predajného stave, originál balenie. Kupujúci je zodpovedný za prepravné náklady.

Máme výborný tím na podporu služieb zákazníkom, odpovede na všetky otázky a pomôže vám vyriešiť problém,tak neváhajte a kontaktujte nás!

Hľadá agentov po celom svete, zabezpečíme pre vás tie Najlepšie Ponuky.

Štítky: prihláste sa, prihláste číslo, prihláste magnety, Lacné prihláste sa, Vysoká Kvalita prihlásiť číslo, Čína prihlásiť magnety Dodávateľov

Pôvod vyrobené v číne
Použitie pre vinyl cutter a laserové rytca
Číslo Modelu Artcut Softvér 2009
Názov Značky NCSign
Stav Úplne Nové
Lanuage 9

Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Súvisiace produkty