Novinka
GoIP 8 portov gsm brána/voip sip bránou/IP GSM Brána/ GoIP8 VoIP GSM Brána podpora SIP/H. 323 -Podpora predaja

GoIP 8 portov gsm brána/voip sip bránou/IP GSM Brána/ GoIP8 VoIP GSM Brána podpora SIP/H. 323 -Podpora predaja

w93

€188.16

-65.7

€253.86

-25 %

Nový produkt

Pôvodné DBL VoIP GSM Brána

8 Portov VOIP SIP GSM Gateway (8 SIMs)

Model: GoIP-8

Všeobecné Informácie:

Na GoIP-8 GSM umožňuje priame smerovanie medzi IP a GSM siete bez použitia FXO portov alebo PSTN siete.To je GSM siete a VoIP siete pripojenie hladko nové poducts. Mobilný telefón SIM kariet, ktoré budú inštalované v prístroji a GoIP8 používatelia môžu byť dosiahnuté prostredníctvom GSM siete na auto aligh.To bulit-v SIP a H. 323, exibilitu. SIP môže byť dôkladne používaných pri elektrickej energie prišiel zobrazenie čísiel. S týmto GoIP8, použitie VoIP je výrazne zvýšená s významné úspory na dlhé vzdialenosti a poplatky za roaming.

1. Schéma zapojenia:

2. Fotografie Zobraziť:

1) sieť LAN Pripojte tento port, Ethernet Switch/Router, Ethernet a DSL modemu, alebo ostatné sieťové prístupové zariadenia. 2) PC Pripojte počítač alebo iné sieťové zariadenie na tento port. 3) VÝKON (DC12V/2000mA) Pripojenie 12V/2000mA Adaptér poskytujeme na tento konektor napájania. 4) Reset Stlačte toto tlačidlo, ak chcete vynulovať GoIP-8 podľa nastavení predvolených výrobcom. 3. Protokol TCP/IP V4 (IP V6 auto adapt) ITU-T H. 323 V4 Štandardné .2250 V4 Štandardné H. 245 V7 Štandardné H. 235 StandardMD5,HMAC-SHA1 ITU-T-G. 711 alawi/ulaw, G. 729A, G. 729AB, a G. 723.1 Hlasový Kodek RFC1889 Reálnom Čase Prenos Dát Vlastnícke Firewall-Pass-Through Technológia SIP V2.0 Štandardnej Simple Traversal of UDP cez NAT (STUN) Web-base Riadenie PPP over Ethernet (PPPoE) PPP Authentication Protocol (PAP) (Internet Control Message Protocol ICMP) TFTP Client Hyper Text Transfer Protocol (HTTP) Dynamic Host Configuration Protocol (DHCP) Domain Name System (DNS) užívateľský účet autentifikácie pomocou MD5 Out-band, ẅ: RFC 2833 a SIP Info 4. Softvér Špecifikácie operačný systém LINUX, vstavaná HTTP Web Server PPPoE Dial-up NAT Širokopásmový Smerovač Funkcie DHCP Klient DHCP Server Firmware On-line upgrade PSTN ID Volajúceho prenášať Podpory Viacerých Jazykov Podporuje presmerovanie Podporované PSTN auto zavolať do PSTN Podporované Multi_devices Spolupracovať Režim(Mód Skupiny) Podporované SMS hovoru z 5. Hardvérové Špecifikácie Vlastnosti hardvér a Parametre Procesor: ARM9E 133MHz DSP:VPDSP101-4 RAM 100MHz :16M Flash :4 M Napájanie: DC12V/2000mA +-10% Vstup AC100V až AC240V GSM Modul Typu: Štandardné 900M/1800M Voliteľné 850M/1900M Spotreba: Maximálne 5 W Led: BEH, GSM, LAN, PC,Siete GSM Porty: 2 RJ45; Podporované NAT 100/10BASE-T Hmotnosť :900 Gramov Celý Set Pracovná Teplota: 0-40 Pracovná Vlhkosť : 40-90 Nie Congealed Farba : Sivá GSM SIM Porty: 8 VoIP Kanálov : 8

6. Aplikácia prípade:

A1: Odosielanie Hromadných SMS Service

1.Odosielanie hromadných sms správ je spoločný technika pre telemarketing na dosiahnutie cieľových zákazníkov.

2.Hromadné SMS systém môže byť vykonaná rýchlo a ľahko pomocou GoIPs a náš vlastný SMS server. Agenti sú teraz máte plnú kontrolu o tom, ako a kedy ich chcete odosielať textové správy.

3.Okrem toho, SMS textové správy sú v súčasnosti široko používaný v mnohých firmy, organizácie, školy, kluby ako prostriedok pre vysielanie informácií. V súčasnosti môžu budovať svoje vlastné SMS systém bez platenia drahé poplatky, aby ich GSM server poskytovateľa.

4.Tento systém môže tiež využiť pomocou rovnakého GSM poskytovateĺ služby zaslať sms na telefónnych účastníkov v rovnakom poskytovateĺa služieb.

A2: Hovor späť

1.Zavolať Späť, je odkazom na telekomunikácie udalosť, ktorá nastane, keď pôvodcu hovor je okamžite volala v druhý hovor, ako odpoveď.

2.GoIP by mohli byť použité na dosiahnutie tohto fungovať samostatne alebo ako terminál, ktoré je integrované do existujúcich zavolať späť server / platformu. 3.Pre samostatné operácie, GoIP dostane hovor s ID volajúceho, informácie a potom odmieta hovor okamžite, bez prijatia hovoru. GoIP potom volá späť volajúceho, tak že on môže vytočiť telefónne číslo, na ktoré chcete zavolať. V tomto prípade, GoIP, musí sa zaregistrovať na VoIP Poskytovateľa Servisu, ktorý môže ponúknuť ukončiť hovor.

4.V zavolať späť systému, GoIP pôsobí ako zariadenie iniciovať hovor späť funkciu. Zvyčajne to prebieha dvoma spôsobmi. Prvý spôsob je zaslať SMS s callee telefónne číslo GoIP. Na GoIP potom posiela oboch volajúceho a callee telefónne čísla, ak chcete hovor späť server na dokončenie zavolať funkciu. Druhý spôsob je zavolať GoIP a zavesiť (s hovoru byť zodpovedané). GoIP vyšle telefónne číslo volajúceho na hovor späť server a zavolať server pre spätné volanie je volajúcemu priamo tak, že volajúci môže potom vytočiť telefónne číslo, na ktoré chcete zavolať.

Štítky: voip, voip sip porty, sip sms, Lacné voip, Vysoko Kvalitné voip sip porty, Čína sip sms Dodávateľov

Číslo Modelu GoIP-8
SMS podpora
SIP&H323 podpora
Druh VOIP GSM Brána s 8 sim karta porty
SIP GSM BRÁNA Áno
Šifrovanie VPN podpora
Miesto Pôvodu Guangdong, Čína (Pevninská Časť))
GSM pásmo 850/900/1800/1900 Mhz
Názov Značky vtelecom
IMEI Premenlivé podpora

Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Súvisiace produkty