Novinka
Accutex LT207 Transparentné Akrylátové Vodu Tryska S Drážkou ID4.5/ 6/ 8/ 10/ 12 mm pre WEDM-LS Drôt Rezací Stroj Časti

Accutex LT207 Transparentné Akrylátové Vodu Tryska S Drážkou ID4.5/ 6/ 8/ 10/ 12 mm pre WEDM-LS Drôt Rezací Stroj Časti

w957

€32.97

Nový produkt

Accutex LT207 Transparentné Akrylátové Vodu Tryska S Drážkou ID4.5/ 6/ 8/ 10/ 12 mm pre WEDM-LS Drôt Rezací Stroj Časti

Existuje celkom 5 Voľby veľkosti vyššie pre váš výber.

Prosím, láskavo radí, ktorá možnosť sa nad ste chceli vybrať pri zadaní objednávky na nás. Aby sme mohli poslať právo položka na vás. Vďaka.

Vaše drôt rez Stroje majú pôsobivý súbor funkcií, ktoré robia beží a najmä udržiavanie drôt stroj jednoduchšie, než akékoľvek iné. Ako líder v EDM technológie, sme vytvorili kompletný sortiment spotrebného materiálu výslovne navrhnuté tak, aby, že zariadenia pracujúce pri optimálnej účinnosti.

Ak chcete získať to najlepšie pre vaše EDM zariadenia, musíte vybrať najvhodnejšie, najviac konzistentné, vysoká kvalita spotrebný materiál pre vašu žiadosť a váš stroj.

Sme si vybudovali dobrú povesť v oblasti EDM časti, súčasti a spotrebný materiál. Klienti ocenia tieto výrobky pre ich stabilný a vysoko-presné obrábanie. Sme EDM spotrebný materiál špecialista na ktoré sa môžete spoľahnúť.

Kontaktujte nás ešte Dnes!

Ak chcete získať najlepšie ceny a najlepšie služby,láskavo

komunikovať s nami pred kúpou produktov.

Doprava: - Prosím, pozornosť, že DHL je zastavenie ako na www.insaturbo.sk skladu oznámenie. Budeme informovať, keď to začne znova. - Ak sa rozhodnete e-EMS, EMS, Fedex, UPS, TNT, prosím, láskavo nájsť odkazy na ďalšie prepravné náklady, ktoré v našom obchode a zaplatiť. Dajte nám vedieť, ak na akékoľvek otázky. Vďaka. https://www.insaturbo.sk/store/product/Extra-Shipping-Cost-Shipping-Defference-for-1kg-or-less/518352_2035395289.html https://www.insaturbo.sk/store/product/Extra-Shipping-Cost-for-the-Balance-Weight-after-1KG/518352_2035408567.html - Ak sa rozhodnete MP-POZEMKY PICKUP, prosím, na vedomie, že budete musieť vyzdvihnúť váš tovar v prepravnom agent úradu pre vaše mesto. Prosím, pozrite sa s nami, či tam je úrad vo vašom meste, alebo tam, kde je najbližší úrad pre vás. - Sme nie záruke čas doručenia pre všetky medzinárodné zásielky v dôsledku rozdielov Colné Odbavenie čas v jednotlivých krajinách, čo môže ovplyvniť, ako rýchlo sa vaše tovar skontrolovať. - Náklady na dopravu neobsahuje žiadne dovozné clo a dane a ďalšie poplatky pre vzdialených oblastiach a iné. - Prosím, láskavo poznamenať, že kupujúci sú zodpovední za všetky colné poplatky, maklérske poplatky, clá, dane a ďalšie poplatky za dovoz do vašej krajine, ak existuje. Tieto dodatočné poplatky môžu byť zhromaždené pri dodaní. Nebudeme vrátenie poplatky za dopravu pre odmietol zásielky. - Vezmite prosím na vedomie, že na odoslanie do ruskej strany MP-POZEMKY VYZDVIHNUTIA, prepravy cena bola aktualizovaná s povinnosťou váš Ciel.

Štítky: tryska, Stroj, tryska vody, Lacné tryska, vysoko kvalitný stroj, Čína tryska Dodávateľov vody

Voľba Veľkosti 04 OD37mmx ID10mmx H31.2 mm
Voľba Veľkosti 02 OD37mmx ID6mmx H31.2 mm
Stav NOVÉ
Voľba Veľkosti 01 OD37mmx ID4.5mmx H31.2 mm
Voľba Veľkosti 05 OD37mmx ID12mmx H31.2 mm
CNC alebo Nie CNC
Číslo Modelu LT207
Voľba Veľkosti 03 OD37mmx ID8mmx H31.2 mm

Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Súvisiace produkty